Anna Szczurek

O mnie

„Skuteczność miarą prawdy”

Jestem mgr fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem. Pracuję głównie z pacjentami: bólowymi, z problemami kręgosłupa, z wszelkiego rodzaju przeciążeniami i urazami. Staram się dobierać techniki indywidualnie pod daną osobę, uwzględniając przebyte urazy, choroby, jak również stan psychofizyczny i zdolności regeneracyjne, tak aby jak najskuteczniej wesprzeć ciało w sposób holistyczny.

Uważam, że każdy z nas ma zdolności regeneracyjne, a ciało jedynie potrzebuje wsparcia i odblokowania głównych „przeszkadzajek”, żeby wrócić do stanu równowagi. Prace z ciałem pacjenta traktuję jako przywilej towarzyszenia mu w drodze powrotu do zdrowia. 

Anna Szczurek


Wyznaje zasade

 „skuteczność miarą prawdy”. Interesują mnie techniki nie tylko dające szybkie efekty, ale również uwalniające od problemu na stałe. W swojej pracy stosuję terapię manualną w koncepcji FRSc (Radosława Skladowskiego), pinoterapię, suche igłowanie, akupunkturę, terapię wisceralną oraz hirudoterapię.  Nieustannie szukam nowych rozwiązań i cały czas się szkolę.

Prywatnie

żyje starając się słuchać głosu serca, zakochana w sportach motorowodnych i morsowaniu. Żona oraz mama Leona i Weroniki.